בדיקת CT פרטית

CTA (אנגיו) לניתוח שחזור שד- מידע לנבדקת

במרכז הדימות של פרופ' בלשר, מבוצעת בדיקת CT אנגיו לתכנון ניתוחי של שחזור שד. בבדיקה נסרקת הבטן מגובה הטבור ועד למפשעות בחתכים דקים. המידע המתקבל מועבר לתחנת עבודה מתקדמת ונבנה מודל תלת מימדי של גוף הנבדקת, אשר כולל תמונה של דופן הבטן. העורקים המספקים את הרקמה התת עורית של דופן הבטן מזוהים ומסומנים על פני המודל התלת מימדי. טרם הניתוח מסמן הכירורג הפלסטיקאי, את בטן הנבדקת, בהתאם לסימוני התמונה התלת מימדית. בדיקת ה-CT מאפשרת תכנון טוב יותר של הניתוח ומקצרת את זמן הניתוח והסיבוכים האפשריים.

קבלה לבדיקה : עם הגעתכם תתקבלו על ידי המזכירה. אנא פנו אליה בכל שאלה והיא תשמח לסייע לכם. לאחר קבלתכם על ידי המזכירה תפנה אליכם הרופאה המזריקה, אשר תברר מספר פרטים בנוגע להזרקת היוד, תחתים אתכם על טופס הסכמה להזרקה ובהמשך תרכיב עירוי ורידי. הבדיקה מבוצעת ללא שתית חומר ניגוד.

המתנה לקראת הבדיקה : ההמתנה לקראת הבדיקה היא באולם הקבלה, מעט לפני הבדיקה תקראו לחדר המתנה קטן, אישי, סמוך לחדר הסיטי, בו תמתינו עד שתקראו לביצוע הבדיקה.

הבדיקה: טופס ההפניה מועבר לרדיולוג טרם הבדיקה והוא מצרף הנחיות מפורטות לטכנאי ה-CT לגבי אופן ביצוע הבדיקה. הרדיולוג נקרא למכשיר הסיטי, על פי הצורך, בעת שהייתכם בחדר הבדיקה על מנת לוודא שהבדיקה מבוצעת בצורה הטובה ביותר.

המתנה לתוצאות הבדיקה : לאחר הבדיקה יועברו התמונות לפענוח ולעיבוד. מכיוון שמדובר בבדיקה הדורשת שחזורים תלת מימדיים מורכבים, משתנה הזמן הדרוש לפענוח והוא יכול להגיע ל-90 דקות.

פגישת הייעוץ: בייעוץ יוסברו לכם התוצאות של בדיקתכם. דיון עם הרופא המפנה מתבצע, במידת האפשר. הייעוץ מבוצע בפגישה במרפאה או בוידאו, על פי בחירתכם.

בברכת החלמה ובריאות שלמה !