בדיקת CT פרטית

מידע לנבדק – בדיקת CT פרטית - מרכז הדימות של פרופ' בלשר

קבלה לבדיקה :

עם הגעתכם למכון ה-CT, תתקבלו על ידי המזכירה שלנו. יש לפנות למזכירת מרכז בלשר ולא לצוות מכון ה-CT הכללי. אנא פנו אליה בכל שאלה והיא תשמח לסייע לכם.

לאחר קבלתכם על ידי המזכירה תמתינו בחדר ההמתנה. במידה ובדיקתכם כוללת הזרקת חומר ניגוד יודי, תפנה אליכם הרופאה המזריקה, אשר תברר עימכם מספר פרטים חשובים בנוגע להזרקת חומר הניגוד. הרופאה תחתים אתכם על טופס הסכמה להזרקה ולאחר מכן תרכיב עירוי ורידי שישמש לצורך ההזרקה. במידה ואתם עוברים בדיקת CT בטן תקבלו גם, על פי הצורך, חומר ניגוד לשתיה, על פי פרוטוקול הבדיקה לביצוע שנקבע לכם. במידה וקבלתם חומר ניגודי בשתייה יש להקפיד על שתיית מלוא הנפח הניתן, בהדרגה, עד לכניסתכם לחדר הבדיקה.

המתנה לקראת הבדיקה : ההמתנה לקראת הבדיקה היא בחדר המתנה כללי, מעט לפני הבדיקה תקראו לחדר המתנה קטן, אישי, צמוד לחדר הבדיקה, בו תמתינו עד שתתבקשו להכנס לחדר הבדיקה. אנו משתדלים שתעברו את הבדיקה בדיוק בזמן. לצערנו, דבר זה לא תמיד מתאפשר, בשל הבדלים משמעותיים בסוגי הבדיקות ובמורכבותם. לכן, לעיתים יתכן עיכוב מסוים בביצוע הבדיקה.

הבדיקה: טופס ההפניה שהעברתם אלינו יועבר לפרופ בלשר והוא שקובע, טרם הבדיקה את הפרוטוקול לביצוע.

המתנה לתוצאות הבדיקה לאחר הבדיקה יועברו התמונות לפענוח על ידי פרופ' בלשר . פענוח בדיקת הסיטי דורש ריכוז וזמן ותלוי במורכבות הבדיקה ובממצאים. בחלק מהמקרים יש צורך בהשוואה עם בדיקות קודמות ובביצוע של שחזורים דו ותלת מימדים מורכבים. מסיבה זו משתנה הזמן הדרוש לפענוח והוא יכול להגיע לעיתים אף ל-90 דקות. הפענוח מתבצע באופן מידי. בד"כ תידרש המתנה של 30-90 דקות לתוצאות הבדיקה. תוכלו ללכת לבית קפה או לטייל בקניון רמת אביב ואנו ניצור עימכם קשר מיד כאשר יסתיים הפענוח. פגישת יעוץ אישית תבוצע מיד לאחר כפי שנקבע לכם טרם הגעתכם. במידה ויש לכם ספק לגבי מועד קבלת הפענוח או מועד פגישת היעוץ אנא פנו למזכירת המרכז שתשמח לסייע לכם.

פגישת הייעוץ: לאחר סיום הפענוח יתקיים יעוץ אישי, במהלך שיחת הייעוץ יוסברו לכם התוצאות של בדיקתכם. בנוסף לייעוץ תקבלו תשובה מודפסת מפורטת ודיסק של הבדיקה שעברתם. זמן צריבת הדיסק משתנה. במידה ואינכם יכולים להמתין לצריבת הדיסק תוכלו לקבלו מאוחר יותר באותו היום, או למחרת.