אודות מרכז הדימות של פרופ' בלשר

מדוע כדאי לבחור במרכז הדימות של פרופ' בלשר לביצוע הבדיקה הבאה שלכם?
, במרכז הדימות של פרופ' בלשר, מקפידים על רפואה נכונה, ששמה דגש על איכות ומקצועיות ביחד עם אנושיות וסובלנות. מסיבה זו אנו דוגלים במספר עקרונות:

1. איכות ביצוע בדיקות ה- CT- הבדיקות שאנו מבצעים מבוצעות על פי פרוטוקולים מפורטים ומתקדמים, מבוססים על הספרות העדכנית ביותר. כל בדיקה מותאמת מבחינה טכנית לשאלה הקלינית ע"י רדיולוג מומחה על פי המחלה.

2. איכות פענוח הבדיקות- פרופ' בלשר מקפיד על פענוח מפורט ואיכותי עם התייחסות לשאלות הקליניות ולבעיות של הנבדק.

3. השיחה האישית עימכם וההסברים בנוגע לבדיקה ולמצבכם-אנו מאמינים שלנבדקים או לחולים, מגיע הסבר על מצבם. לרופא הקלינאי אין מספיק זמן בד"כ, להסביר לכם על ממצאי הבדיקה ולהראות לכם תמונות של הממצאים. יש לו אפשרות להסביר לכם על הניתוח והטיפול אך זמנו מוגבל. אנו מאמינים שחשוב שתבינו את מצבכם ואת הממצאים שנמצאו בבדיקתכם. כאשר יש בכך צורך נוכל גם לשוחח עימכם על בירורים נדרשים נוספים ועל יתרונות וחסרונות שיטות דימות אלו.

4. הזמינות לביצוע הבדיקה- אנו יודעים שאתם לחוצים, מודאגים. אצלנו יש צורך רק בהפניה מרופא ואין צורך באישורים מהקופות. בדיקות מבוצעות תוך 24-48 שעות מפנייתכם.

5. הזמינות בביצוע הפענוח-הפענוח מבוצע מיד עם סיום הבדיקה. במקרה של חוות דעת ניתן להביא את הבדיקה מראש ולקבוע מועד לפגישת יעוץ או להגיע פעם אחת, למסור הבדיקה והמסמכים ולהמתין לקבלת פענוח מידי. ניתן להמתין בקניון רמת אביב בבית קפה עד לקבלת שיחת טלפון מהמזכירה שתיידע אתכם שפענוח הבדיקה מוכן.